Aktualności

...

Opracowanie wstępnego projektu docelowej wielokanałowej płytki PCB

Jednak to nie koniec naszej serii osiągnięć. Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że ukończyliśmy opracowanie wstępnego projektu docelowej wielokanałowej płytki PCB, która będzie stanowiła kluczowy element naszych ładowarek akumulatorów dronów Szpak. Ten kamień milowy reprezentuje znaczący postęp w kierunku stworzenia zaawansowanego, elastycznego i skalowalnego systemu ładowania.

Projekt wielokanałowej płytki PCB obejmuje innowacyjne rozwiązania, umożliwiające równoczesne ładowanie wielu akumulatorów, co znacznie podnosi efektywność procesu ładowania. Dzięki temu rozwiązaniu nasze ładowarki akumulatorów dronów Szpak będą mogły obsługiwać więcej urządzeń jednocześnie, co z kolei przyczyni się do zwiększenia wydajności i elastyczności naszego systemu.

Opracowanie tego projektu docelowego stanowi potwierdzenie naszej nieustannej determinacji w dążeniu do doskonałości technologicznej. Nasza wielokanałowa płytka PCB to nie tylko krok w przód dla naszych ładowarek akumulatorów, ale również ważny element strategii tworzenia kompleksowych i zaawansowanych rozwiązań dla branży dronów. Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowi na kolejne wyzwania, aby nadal przewodzić w dziedzinie innowacyjnych technologii lotniczych.

Aktualności

Zobacz także

...
2023-10-26
Prace implementacyjne oprogramowania obsługi drona na otrzymanym kontrolerze

Oprogramowanie obsługi drona na kontrolerze stanowi kluczowy element naszych działań, pełniąc centralną rolę w zarządzaniu naszymi jednostkami latającymi.

...
2023-10-10
Ukończenie testów i uruchomienie prototypu ładowarki akumulatorów dronów Lider oraz Szpak

Z radością informujemy, że zakończyliśmy udane testy i uruchomiliśmy zmontowany prototyp ładowarki akumulatorów dronów Szpak oraz Lider.

...
2023-10-02
Ewolucja systemu komunikacji

Kontroler DS-FC2 stanowi zaawansowane narzędzie, umożliwiające komunikację w sieci mesh i innych standardach, co gwarantuje efektywną i niezawodną łączność.

...
2023-10-01
Krok po kroku do doskonałej ładowarki

Projekt "Lider & Szpak" kontynuuje swój rozwój, osiągając kluczowe etapy, które przynoszą za sobą znaczące postępy.