Aktualności

...

Zespół GCS Hardware zatwierdził projekt konstrukcyjny stacji naziemnej

Z zadowoleniem pragniemy poinformować, że zespół GCS Hardware zatwierdził właśnie projekt konstrukcyjny stacji naziemnej (GCS - Ground Control Station), a także pomyślnie zrealizował niezbędne zamówienia, umożliwiające rozpoczęcie procesu montażu stacji. Ten kluczowy krok stanowi istotny etap na naszej drodze do osiągnięcia nowych etapów rozwoju i doskonalenia naszych innowacyjnych rozwiązań. Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi za ich niezwykłe zaangażowanie i profesjonalizm, które przyczyniły się do osiągnięcia tego istotnego kamienia milowego.

Zaakceptowanie projektu konstrukcyjnego stacji naziemnej to rezultat intensywnych wysiłków naszych ekspertów, którzy pracowali nad stworzeniem zaawansowanej i ergonomicznej stacji obsługi. Zrealizowane zamówienia umożliwiają teraz przystąpienie do etapu montażu, który przyspieszy dalsze prace nad finalizacją projektu.

Cieszymy się, że możemy podzielić się tym pozytywnym postępem i już teraz zachęcamy do śledzenia naszych aktualizacji, ponieważ niedługo podzielimy się kolejnymi informacjami dotyczącymi postępu prac. Nasz zespół jest gotów na dalsze wyzwania i z niecierpliwością oczekuje na rozwijanie naszych innowacyjnych rozwiązań, które przyczynią się do podnoszenia standardów w dziedzinie technologii obsługi stacji naziemnych.

Aktualności

Zobacz także

...
2023-11-04
Rozwój misji zasięgu sieci

W ramach projektu Starling zidentyfikowaliśmy niezbędność zapewnienia pełnego zasięgu sieci na wyznaczonym obszarze.

...
2023-09-24
Domena dla dostępu do interfejsu frontend

Spełniamy Wasze potrzeby, udoskonalając naszą platformę poprzez dedykowaną domenę dla interfejsu frontendowego naszego oprogramowania.

...
2023-10-01
Krok po kroku do doskonałej ładowarki

Projekt "Lider & Szpak" kontynuuje swój rozwój, osiągając kluczowe etapy, które przynoszą za sobą znaczące postępy.

...
2023-10-20
Składowe algorytmów z liderami i bez liderów zostaną zaimplementowane w module obsługi drona

Rozpoczynamy etap implementacji kluczowych składowych algorytmów zarówno z liderami, jak i bez liderów, w module obsługi drona.