Aktualności

...

Ewolucja systemu komunikacji

Nasza praca nad systemem komunikacji przynosi istotne rezultaty, które znacząco podnoszą jakość łączności. Kontroler DS-FC2 stanowi zaawansowane narzędzie, umożliwiające komunikację w sieci mesh i innych standardach, co gwarantuje efektywną i niezawodną łączność. W celu oceny wydajności naszego rozwiązania, przygotowaliśmy specjalne testowe środowisko, w ramach którego przeprowadzamy różnorodne zadania systemu komunikacyjnego poprzez różne sieci.

Nasz obszerny wysiłek koncentruje się na zapewnieniu nieprzerwanej komunikacji w każdych warunkach. Testowane środowisko umożliwia nam symulację różnych scenariuszy, obejmujących zarówno standardowe, jak i wymagające warunki terenowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie ocenić wydajność kontrolera DS-FC2 i dostosować go do zmiennych warunków eksploatacyjnych.

Nasz system umożliwia komunikację w sieci mesh, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem w sytuacjach, gdzie konwencjonalne metody łączności mogą zawodzić. Zastosowanie różnych standardów komunikacyjnych dodatkowo zwiększa elastyczność i wszechstronność naszego systemu, umożliwiając dostosowanie do różnorodnych potrzeb użytkowników. Nasza praca nad doskonaleniem tego systemu jest nieustająca, z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości i niezawodności komunikacji w dynamicznych i wymagających środowiskach operacyjnych.

Aktualności

Zobacz także

...
2023-11-26
Prace badawcze nad systemem komunikacji dronów

Intensywnie prowadzimy prace badawcze nad systemem komunikacji dronów, operującym w paśmie 5 GHz.

...
2023-09-24
Innowacyjny krok - wprowadzenie Wirtualnego Serwera dla CICD

Zakończyliśmy z sukcesem proces uruchomienia Wirtualnego Serwera (VPS) do procesu Ciągłej Integracji i Dostarczania (CICD)

...
2023-11-19
Integracja oprogramowania systemu sterowania misją dronów

Obecnie skupiamy się na rozwijaniu współpracy między oprogramowaniem systemu sterowania misją dronów a siecią kratową dronów.

...
2023-09-29
Rozwój sprzętu stacji bazowej

Nasz zespół osiągnął kluczowy etap w rozwoju sprzętu stacji bazowej. Architektura stacji GCS wraz z kompleksowym systemem operacyjnym jest już gotowa.