Aktualności

...

Nowe możliwości dla rozwoju oprogramowania stacji naziemnej

Otwieramy przed nami nowe perspektywy w dziedzinie rozwoju oprogramowania stacji naziemnej. Nasza pasja do innowacji skłoniła nas do stworzenia kompletnego modelu drona, który stanowi bezcenny zasób w kontekście dalszych prac nad oprogramowaniem stacji naziemnej. Ten pełni funkcjonalny model drona jest kluczowym narzędziem, umożliwiającym nam przeprowadzenie dokładniejszych testów i optymalizacji przed właściwym wdrożeniem rozwiązań.

Zastosowanie modelu drona daje nam możliwość symulowania różnorodnych scenariuszy i warunków pracy, co jest niezwykle istotne w kontekście doskonalenia funkcjonalności stacji naziemnej. Dzięki temu precyzyjnemu narzędziu możemy identyfikować potencjalne wyzwania i doskonalić nasze oprogramowanie, zanim trafi ono do rzeczywistego środowiska operacyjnego.

Dodatkowo, generowanie próbnych informacji zwrotnych za pomocą modelu drona przyczynia się do zwiększenia efektywności naszych prac. Pozwala nam to szybko reagować na zmieniające się potrzeby i wymagania, umożliwiając dostosowanie oprogramowania do dynamicznego otoczenia dronów. W rezultacie nasza stacja naziemna staje się bardziej wszechstronna, niezawodna i gotowa na różnorodne wyzwania, jakie mogą pojawić się w rzeczywistych warunkach eksploatacji dronów.

Aktualności

Zobacz także

...
2023-10-10
Ukończenie testów i uruchomienie prototypu ładowarki akumulatorów dronów Lider oraz Szpak

Z radością informujemy, że zakończyliśmy udane testy i uruchomiliśmy zmontowany prototyp ładowarki akumulatorów dronów Szpak oraz Lider.

...
2023-09-24
Symulacja na wyciągnięcie ręki - cały cykl SITL na serwerze

Całe procedury związane z Symulatorem Integracji Testów Lotu (SITL) zostały przeniesione na nasz wirtualny serwer

...
2023-11-26
Prace badawcze nad systemem komunikacji dronów

Intensywnie prowadzimy prace badawcze nad systemem komunikacji dronów, operującym w paśmie 5 GHz.

...
2023-10-05
Algorytmy dronów - symulacja i implementacja

Zintegrowany przez nas symulator stanowi kluczowe narzędzie do testowania różnorodnych funkcji związanych z lotem dronów w formacji.