Aktualności

...

Rozwój sprzętu stacji bazowej

Nasz zespół właśnie osiągnął przełomowy etap w rozwoju sprzętu stacji bazowej. Architektura stacji GCS (Ground Control Station) wraz z kompleksowym systemem operacyjnym została pomyślnie ukończona. Dzięki temu osiągnięciu, przechodzimy teraz do kolejnych istotnych kroków w doskonaleniu naszych rozwiązań.

Dopełniliśmy listę zakupową, starannie kompletując niezbędne elementy sprzętu. Wśród nich znajdują się karty sieciowe obsługujące zaawansowaną technologię sieci kratowej 802.11s, co zapewnia niezawodną łączność w warunkach krytycznych. Dodatkowo, stacja bazowa została wyposażona w stację RTK (Real-Time Kinematic) oraz inne kluczowe komponenty, które gwarantują precyzyjność i skuteczność naszych systemów.

Niezwykle istotnym aspektem naszego postępu jest zoptymalizowany moduł Flight Termination System (FTS). Ten moduł, zgodny z rygorystycznymi wymaganiami Urzędu Lotnictwa Cywilnego, stanowi kolejny kamień milowy w kierunku zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa i efektywności naszych rozwiązań. Zastosowanie tego systemu umożliwia skuteczne zarządzanie lotem, zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych, co jest kluczowe w kontekście zgodności z regulacjami lotniczymi.

Wszystko to łączy się w kompleksowe rozwiązanie, które nie tylko spełnia, ale również przewyższa oczekiwania, podnosząc standardy naszej stacji bazowej i umacniając naszą pozycję jako lidera w dziedzinie innowacyjnych technologii lotniczych.

Aktualności

Zobacz także

...
2023-10-26
Prace implementacyjne oprogramowania obsługi drona na otrzymanym kontrolerze

Oprogramowanie obsługi drona na kontrolerze stanowi kluczowy element naszych działań, pełniąc centralną rolę w zarządzaniu naszymi jednostkami latającymi.

...
2023-10-13
Opracowanie wstępnego projektu docelowej wielokanałowej płytki PCB

Projekt wielokanałowej płytki PCB obejmuje innowacyjne rozwiązania, umożliwiające równoczesne ładowanie wielu akumulatorów, co znacznie podnosi efektywność procesu ładowania.

...
2023-11-19
Integracja oprogramowania systemu sterowania misją dronów

Obecnie skupiamy się na rozwijaniu współpracy między oprogramowaniem systemu sterowania misją dronów a siecią kratową dronów.

...
2023-10-02
Ewolucja systemu komunikacji

Kontroler DS-FC2 stanowi zaawansowane narzędzie, umożliwiające komunikację w sieci mesh i innych standardach, co gwarantuje efektywną i niezawodną łączność.