Aktualności

...

Domena dla dostępu do interfejsu frontend

Spełniamy Wasze potrzeby, udoskonalając naszą platformę poprzez dedykowaną domenę dla interfejsu frontendowego naszego oprogramowania. Ta innowacyjna funkcja umożliwia Wam łatwe korzystanie z naszych rozwiązań bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Teraz możecie swobodnie przeglądać i wykorzystywać nasze narzędzia za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej.

Nowy interfejs został stworzony z myślą o Waszej wygodzie, gwarantując łatwą nawigację i intuicyjną obsługę. Dzięki temu będziecie mogli w pełni wykorzystać potencjał naszego oprogramowania bez konieczności specjalistycznej wiedzy technicznej. Znacznie zwiększamy dostępność naszych usług, umożliwiając Wam efektywne zarządzanie zadaniami i procesami za pomocą prostego, a zarazem zaawansowanego interfejsu.

Nasza dedykowana domena dla interfejsu frontendowego to krok w kierunku usprawnienia i dostosowania się do dynamicznie zmieniających się potrzeb użytkowników. Zapewniamy, że korzystanie z naszego oprogramowania stanie się jeszcze bardziej efektywne i przyjemne, a nowe możliwości dostępne poprzez przeglądarkę internetową otworzą przed Wami nowe perspektywy w zakresie wydajności i współpracy.

Aktualności

Zobacz także

...
2023-09-29
Rozwój sprzętu stacji bazowej

Nasz zespół osiągnął kluczowy etap w rozwoju sprzętu stacji bazowej. Architektura stacji GCS wraz z kompleksowym systemem operacyjnym jest już gotowa.

...
2023-11-15
Wdrożenie RabbitMQ

W trakcie rozwoju oprogramowania Starling Ground Control Station (GCS) zastosowano system zarządzania danymi do obsługi informacji otrzymywanych z dronów.

...
2023-11-01
Zespół GCS Hardware zatwierdził projekt konstrukcyjny stacji naziemnej

Z zadowoleniem pragniemy poinformować, że zespół GCS Hardware zatwierdził właśnie projekt konstrukcyjny stacji naziemnej (GCS - Ground Control Station).

...
2023-10-20
Składowe algorytmów z liderami i bez liderów zostaną zaimplementowane w module obsługi drona

Rozpoczynamy etap implementacji kluczowych składowych algorytmów zarówno z liderami, jak i bez liderów, w module obsługi drona.