Aktualności

...

Integracja oprogramowania systemu sterowania misją dronów

Obecnie skupiamy się na rozwijaniu współpracy między oprogramowaniem systemu sterowania misją dronów a siecią kratową dronów, testując możliwości pelengacji źródeł radiowych za pomocą skanerów częstotliwości podłączonych do kontrolerów DS-FC. Naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowego i zintegrowanego rozwiązania, które umożliwi precyzyjną kontrolę misji dronów oraz skuteczną identyfikację źródeł radiowych.

Aktualnie skoncentrowaliśmy się na analizie i doskonaleniu współpracy pomiędzy oprogramowaniem sterującym misją dronów a siecią kratową. Testujemy możliwości pelengacji źródeł radiowych, co pozwoli nam na skuteczne monitorowanie i zarządzanie spektrum częstotliwości w obszarze działań dronów. To ważne zagadnienie, zwłaszcza w kontekście zagrożeń interferencji radiowej, które mogą wpływać na niezawodność i bezpieczeństwo operacji.

Naszym długofalowym celem jest stworzenie nowoczesnego systemu, który sprosta oczekiwaniom naszych klientów i zapewni im niezawodne narzędzie do monitorowania oraz zarządzania zadaniami dronów w różnorodnych warunkach i zastosowaniach. Integracja skanerów częstotliwości z kontrolerami DS-FC umożliwi nam lepszą kontrolę nad spektrum radiowym, co z kolei przyczyni się do zwiększenia efektywności misji dronów oraz zabezpieczenia przed ewentualnymi zakłóceniami.

Aktualności

Zobacz także

...
2023-10-02
Ewolucja systemu komunikacji

Kontroler DS-FC2 stanowi zaawansowane narzędzie, umożliwiające komunikację w sieci mesh i innych standardach, co gwarantuje efektywną i niezawodną łączność.

...
2023-10-05
Algorytmy dronów - symulacja i implementacja

Zintegrowany przez nas symulator stanowi kluczowe narzędzie do testowania różnorodnych funkcji związanych z lotem dronów w formacji.

...
2023-09-24
Domena dla dostępu do interfejsu frontend

Spełniamy Wasze potrzeby, udoskonalając naszą platformę poprzez dedykowaną domenę dla interfejsu frontendowego naszego oprogramowania.

...
2023-11-26
Prace badawcze nad systemem komunikacji dronów

Intensywnie prowadzimy prace badawcze nad systemem komunikacji dronów, operującym w paśmie 5 GHz.