Aktualności

...

Krok po kroku do doskonałej ładowarki

Projekt "Lider & Szpak" kontynuuje swój rozwój, osiągając kluczowe etapy, które przynoszą za sobą znaczące postępy. Precyzyjne wymogi projektowe i fundamenty dotyczące ładowarek zostały ściśle zdefiniowane, stanowiąc solidną podstawę dla dalszych prac.

Nasze zaangażowanie w projekt zaowocowało opracowaniem szczegółowych schematów elektrycznych oraz kompletnego projektu płytki drukowanej PCB dedykowanej ładowarce akumulatorów dronów "Szpak". Te dokumenty są już gotowe do przechodzenia testów, co stanowi istotny kamień milowy w procesie tworzenia efektywnych rozwiązań do ładowania akumulatorów dronów.

Nasza precyzyjna analiza wymagań projektowych pozwoliła nam stworzyć ładowarkę, która nie tylko spełnia, ale również przewyższa oczekiwania. Opracowane schematy oraz projekt PCB są rezultatem głębokiego zrozumienia potrzeb naszych użytkowników i specyfiki technicznej dronów "Szpak". To innowacyjne podejście sprawia, że nasze rozwiązania są nie tylko skuteczne, ale również zoptymalizowane pod kątem wydajności i niezawodności.

Testy nadchodzące wkrótce pozwolą nam zweryfikować działanie naszych projektów i dostosować je do ewentualnych poprawek. W ten sposób, krok po kroku, zbliżamy się do stworzenia kompleksowego systemu ładowania, który będzie efektywnie obsługiwać potrzeby dynamicznego środowiska dronów, podnosząc tym samym standardy branżowe.

Aktualności

Zobacz także

...
2023-11-01
Zespół GCS Hardware zatwierdził projekt konstrukcyjny stacji naziemnej

Z zadowoleniem pragniemy poinformować, że zespół GCS Hardware zatwierdził właśnie projekt konstrukcyjny stacji naziemnej (GCS - Ground Control Station).

...
2023-10-02
Ewolucja systemu komunikacji

Kontroler DS-FC2 stanowi zaawansowane narzędzie, umożliwiające komunikację w sieci mesh i innych standardach, co gwarantuje efektywną i niezawodną łączność.

...
2023-10-05
Algorytmy dronów - symulacja i implementacja

Zintegrowany przez nas symulator stanowi kluczowe narzędzie do testowania różnorodnych funkcji związanych z lotem dronów w formacji.

...
2023-11-15
Wdrożenie RabbitMQ

W trakcie rozwoju oprogramowania Starling Ground Control Station (GCS) zastosowano system zarządzania danymi do obsługi informacji otrzymywanych z dronów.