Aktualności

...

Symulacja na wyciągnięcie ręki - cały cykl SITL na serwerze

Całe procedury związane z Symulatorem Integracji Testów Lotu (SITL) zostały przeniesione na nasz wirtualny serwer. Ten strategiczny krok otwiera nowe możliwości dla naszych programistów, umożliwiając im zdalny dostęp do zaawansowanego środowiska symulacyjnego. Teraz każda wprowadzana modyfikacja kodu przechodzi przez rygorystyczne testy na poziomie systemu, co znacznie podnosi jakość i niezawodność naszego oprogramowania.

Dzięki przeniesieniu etapów SITL na wirtualny serwer, nasza ekipa programistyczna zyskuje elastyczność i efektywność w procesie rozwoju. Programiści mogą teraz pracować z dowolnego miejsca, mając jednocześnie pełny dostęp do zaawansowanych narzędzi symulacyjnych. To nie tylko przyspiesza tempo prac, ale również eliminuje barierę związaną z lokalizacją, co sprzyja globalnej współpracy i innowacyjności.

Środowisko symulacyjne na wirtualnym serwerze pozwala na precyzyjne testowanie każdej linii kodu w warunkach zbliżonych do rzeczywistych. To oznacza, że wszelkie modyfikacje są poddawane rygorystycznym próbom, co przekłada się na znaczne zwiększenie niezawodności i stabilności naszego oprogramowania. W rezultacie cały proces rozwoju staje się bardziej efektywny, precyzyjny i gotowy na wyzwania związane z dynamicznym otoczeniem lotniczym.

Aktualności

Zobacz także

...
2023-11-01
Zespół GCS Hardware zatwierdził projekt konstrukcyjny stacji naziemnej

Z zadowoleniem pragniemy poinformować, że zespół GCS Hardware zatwierdził właśnie projekt konstrukcyjny stacji naziemnej (GCS - Ground Control Station).

...
2023-10-13
Opracowanie wstępnego projektu docelowej wielokanałowej płytki PCB

Projekt wielokanałowej płytki PCB obejmuje innowacyjne rozwiązania, umożliwiające równoczesne ładowanie wielu akumulatorów, co znacznie podnosi efektywność procesu ładowania.

...
2023-09-25
Nowe możliwości dla rozwoju oprogramowania stacji naziemnej

Otwieramy przed nami nowe perspektywy w dziedzinie rozwoju oprogramowania stacji naziemnej.

...
2023-10-02
Ewolucja systemu komunikacji

Kontroler DS-FC2 stanowi zaawansowane narzędzie, umożliwiające komunikację w sieci mesh i innych standardach, co gwarantuje efektywną i niezawodną łączność.