Główna działalność spółka opiera się na realizacji projektów inwestycyjnych w roli koordynatora projektów z wielu różnych gałęzi biznesu, dzięki czemu spółka może pochwalić się dużym know-how w dziedzinie skutecznej i optymalnej pod kątem organizacyjnym i finansowym realizacji przedsięwzięć biznesowych.

W ostatnich latach spółka rozwinęła działalność w branży medialnej i rozrywkowej. ROGOŻ z powodzeniem świadczy kompleksowe usługi związane z produkcją filmową – od przygotowania scenariusza, poprzez produkcję filmową aż po montaż filmowy i post-produkcję graficzną, w tym również tworzenie animacji. Spółka przede wszystkim realizuje telewizyjne programy rozrywkowe, filmy i seriale dokumentalne, jak również seriale fabularne. Oprócz produkcji stricte filmowej jest organizatorem wielkich wydarzeń specjalnych typu koncerty czy wydarzenia.

ROGOŻ inwestuje również w przedsięwzięcia na styku nowych technologii i mediów, w tym z wykorzystywaniem technologii big data i sztucznej inteligencji. Spółka zaangażowała się również w innowacyjne projekty z branży rozrywkowej, które polegają na wykorzystaniu dronów do realizacji pokazów multimedialnych. ROGOŻ, współpracując z naukowcami i specjalistami z branży, poszukuje innowacyjnych rozwiązań technologicznych sterowania wieloma dronami w czasie rzeczywistym

O spółce ROGOŻ